Hizmetlerimiz

BİZE ULAŞIN

  • Bahçelievler Mahallesi Kızıl Elma Sokak No:1/B Pendik İstanbul Türkiye
  • +90216 354 83 90+90216 390 32 77+90216 491 53 15+90216 491 53 12
  • info@ikilerotocam.com.tr

OTOCAM

OTOCAM TAMİR, BAKIM VE DEĞİŞİM HİZMETLERİ İkiler OTO CAM - Tamir, bakım değişim hizmetlerini yerinde sunar. Her marka ve model araca uygun oto cam ürünlerimizle aracınızın kaskolu veya kaskosuz olmasına bakılmaksızın Türkiye'nin heryerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaptığımız anlaşmalar ile birçok sigorta şirketleri ile çalışmakta ve kaskolu araçlarızın camlarını hiç bir ücret almaksızın yenilemekteyiz.

Hizmeti incele

Cam Filmleri

Cam Filmleri Amerikan cam filmi, yerli cam filmi değişim ve kaplama. Araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür. Kaliteli bir cam filmi yaptırmak istiyorsanız ekibimizle tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Hizmeti incele

Kaput Koruma

Kaput Filmi Kaput koruma filmi, her renk arabaya uygun seçenekler. SOLARMASTER PaintShield pazardaki en sağlam koruma filmidir. Optik şeffaflığına, elastik gerilme ve yapışkan özelliklerini ekleyerek taşlara karşı diğer koruma ürünlerine göre iki kat daha dirençli hale getirildi.

Hizmeti incele

Sunroof Tamiri

Araç Sunroof'unuzda bir kaç temel sorun yaşıyor olabilirsiniz. araç sahipleri tarafından en sık karşılaşılan sunroof sorunları arasında mekanik arıza, Sızdırma sorunu, Açılıp kapanmama sorunları oluşmaktadır. Sorunlarınızın çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmeti incele

Temperli Cam

Camın yumuşama sıcaklığı olan 650 dereceye kadar ısıtılıp gerekirse bombelenip aniden soğutulmasıyla elde edilen ısıl işleme temperleme, ürüne ise Temperli cam denir. Temperleme sonrası cam, önceki ham haline mukayesen yaklaşık 5 kat daha mukavim bir hale gelmektedir

Hizmeti incele

Lamine Cam

İki cam katmanı arasında, plastik bir ara tabaka montajı ile sağlanan emniyet camıdır. Emniyet ve Güvenlik Nasıl Sağlanır? Lamine cam kırılma ve çatlamaya karşı temperli cam gibi mukavim değildir. Ancak katmanlar arası yapışma ve tutunmanın verdiği esneme özelliği, olası bir kaza durumunda camın parçalanmasını önleyerek araçta emniyetinizi sağlayan en önemli rolü üstlenmektedir.

Hizmeti incele

Bize Sormak istediğin bazı şeyler olabilirmi ? Soru Sor

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için tıklayınız.

Hızlı Yanıt için 0216 354 83 90 Numaradan ulaşabilirsiniz..

× Bize yazın